Смола епоксидна Epoxy-520

Наявність: На складі

  • 160.00грн


  • 3 або більше: 155.00грн 5 або більше: 150.00грн 10 або більше: 145.00грн 20 або більше: 140.00грн 50 або більше: 135.00грн

Доступні варіанти


Кількість товару можна вводити вручну, але не менше мінімального.

Чеська епоксидна смоли CHS-Epoxy 520.

Характеристики людською мовою:

колір практично відсутній (залежить від партії)

при температурі 24 ° С не має запаху

час полімеризації для механічної обробки - 6-7 днів

максимальна температура нагріву "сирої" смоли - 60 ° С

температура спалаху - 300 ° С

температура руйнування (плавлення) - 90 ° С

Застосування епоксидних смол.

Epoxy 520 - стандартна (базова) немодифікована епоксидна смола, аналог ЕД-20, що перевищує її по якості за деякими показниками! Epoxy 520 практично прозора, більш рідка смола без домішок, з епоксидним еквівалентом 182-192 g / mol. При нагріванні до 40-50 ° С (не вище 60 ° С) втрачає в'язкість остаточно і легко змішується з пластифікаторами, пігментами і іншими модифікують присадками і наповнювачами.

У нас смола завжди свіжа, а термін її зберігання в правильних умовах до 5 років і більше.

Варто відзначити, що деякі характеристики будь-яких епоксидних смол можна змінювати, додаючи ті чи інші компоненти. Алюмінієва пудра або антипірен, наприклад, збільшують термостійкість, аеросил - тиксотропність, активні розчинники - міцність на розрив, удар, вигин, у великій кількості збільшують еластичність. Існує маса отвердителей для епоксидних смол з прискореним або уповільненим часом полімеризації, а також отвердители, що працюють при температурі -5 ° С і навіть під водою!

Ми на цьому ринку ось уже кілька років і за цей час сформували свій (точніше ВАШ) список застосування епоксидних смол. Він досить широкий - це будівництво і ремонт човнів, яхт, виготовлення велотранспорту, бамперів, обважень, крил, корпусів, матриць, бензобаків та ін. Ємностей, дверних карт, торпедо, корпусів для сабов, металодетекторів, мікарти, в авіабудуванні і авіамоделювання, біжутерія , наливні покриття, а також ремонт акрилових ванн, піддонів, затирка швів, заливка котушок, мікросхем і багато іншого!

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів
"> епоксидна смола, епоксидка