Пігмент коричневий (паста)

Наявність: На складі

  • 450.00грнКількість товару можна вводити вручну, але не менше мінімального.

Наші старі клієнти пам'ятають, що ще недавно ми продавали сухі пімент. Але велика ваша частина скаржилася, що як не перемішуй їх в смолі, все одно залишаються дрібні крупинки, та й кольору найчастіше бляклі. У домашніх умовах важко зробити пасту з порошку. Тому ми перейшли на пігментні пасти. Вони легко розмішуються в смолі і мають більш яскраві відтінки, не містять води і мають меншу витрату, в залежності від кольору на 1 кг смоли потрібно, від 50 грам пігменту.

 

 

 

Існують два терміни: пігмент і барвник. До недавнього часу ми думали, що це синоніми, проте це не так! Пігмент не розчиняється у смолі або розчинниках, він грає швидше роль кольорового наповнювача як тальк, крейда, мармурова крихта і т.д. Пігменти застосовуються для поверхневого фарбування, виготовлення різних фарб, фарбування пластиків, гуми ...
Барвники же розчиняються у водних, а іноді і в органічних середовищах, використовуються в основному в текстильній промисловості і для виробництва поліграфічних фарб. Барвники проникають в товщу матеріалу (дерево, текстиль). Нас найбільше цікавить прозорість деяких барвників при їх невеликому дозуванні.
Ми виробляємо концентрати синій, червоний, жовтий, фіолетовий ... і, як не дивно, чорний, який користується особливим попитом. Змішуючи їх між собою, можна отримати практично будь-який колір, крім білого. Норма витрати колоранта (барвника) від 20 м на 1 кг. смоли.

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів