Пігмент перламутровий ЗОЛОТО

Наявність: На складі

  • 20.00грнКількість товару можна вводити вручну, але не менше мінімального.

Наші старі клієнти пам'ятають, що ще недавно ми продавали сухі пімент. Але велика ваша частина скаржилася, що як не перемішуй їх в смолі, все одно залишаються дрібні крупинки, та й кольору найчастіше бляклі. У домашніх умовах важко зробити пасту з порошку. Тому ми перейшли на пігментні пасти. Вони легко розмішуються в смолі і мають більш яскраві відтінки, не містять води і мають меншу витрату, в залежності від кольору на 1 кг смоли потрібно, від 50 грам пігменту.

 

 

 

Існують два терміни: пігмент і барвник. До недавнього часу ми думали, що це синоніми, проте це не так! Пігмент не розчиняється у смолі або розчинниках, він грає швидше роль кольорового наповнювача як тальк, крейда, мармурова крихта і т.д. Пігменти застосовуються для поверхневого фарбування, виготовлення різних фарб, фарбування пластиків, гуми ...
Барвники же розчиняються у водних, а іноді і в органічних середовищах, використовуються в основному в текстильній промисловості і для виробництва поліграфічних фарб. Барвники проникають в товщу матеріалу (дерево, текстиль). Нас найбільше цікавить прозорість деяких барвників при їх невеликому дозуванні.
Ми виробляємо концентрати синій, червоний, жовтий, фіолетовий ... і, як не дивно, чорний, який користується особливим попитом. Змішуючи їх між собою, можна отримати практично будь-який колір, крім білого. Норма витрати колоранта (барвника) від 20 м на 1 кг. смоли.

Графіт - м'який, легко піддається механічній обробці мінерал. Володіє унікальними властивостями, головне з яких електропровідність. У графіту вона вище, ніж у ртуті! Інші властивості: низька твердість, висока теплопровідність, вогнетривкість, хімічна стійкість, пластичність і діамагнітних.
У нашій справі частіше використовується у виробництві металодетекторів, як пігмент і наповнювач. Надає смолі металевий блиск і гладкість (глянець).

 

 

Тальк - надзвичайно м'який, жирний на дотик порошок білого (зрідка зеленого) кольору. Тальк використовується як наповнювач у фармацевтичній промисловості, у виробництві паперу, фарб, кераміки, косметичної продукції. У нашому випадку тальк використовується як основний компонент всіх шпаклівок. Легко шліфується, не забиває наждачний папір!

 

 

 

Мікросфери алюмосилікатні - легкий наповнювач. Мікросфери представляють собою порожнисті стеклокристаллические кульки правильної форми. Діаметр мікросфер варіюється від 5 до 3000 мкм. Сферична форма мікросфер різко зменшує споживання смоли, в наслідок чого знизити усадкову деформацію і матеріальні витрати. Завдяки своїй формі і гладкій поверхні цей матеріал характеризуються високою растекаемостью. Мікросфери порожнисті, шпаклівка на їх основі дуже легко шліфується. При своїй легкості (близько 25% щільності інших наповнювачів) мікросфери мають достатню міцність, значить вага виробу можна зменшити на 50-60%. Це дуже актуально при виготовленні шпаклівок, особливо чорнових.

 

Аеросил - дуже легкий (1 літр важить 40-60 грам), пухкий білий схожий на сніг порошок, без смаку і запаху. Нешкідливий, не горючий але, в зв'язку з малим розміром частинок і їх летючість, з ним краще працювати в пиловій респіраторі. Аеросил застосовується в гумотехнічної, лакофарбної, медичної промисловості, у виробництві будівельних сумішей і мастил. Нам же він цікавий як тиксотропний наповнювач і згущувач для смоли. Шпаклівка на основі аеросилу чіпляється за вертикальні поверхні і не стікає!

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів