Затверджувач P-11

Наявність: На складі

  • 280.00грн


  • 1 або більше: 280.00грн 2 або більше: 260.00грн 10 або більше: 255.00грн

Короткі характеристики
Пропорції зі стандартною смолою (по вазі) 6:10
Первинна полімеризація 100 г. смоли при 24°С 60 хвилин
Максимальна товщина заливки 5 мм
Запах приємний


Кількість товару можна вводити вручну, але не менше мінімального.

Багато наших клієнтів наївно думають, що у епоксидної смоли всього один затверджувач! Забудьте, це було при Радянському Союзі! Нашим першим затверджувачем був ПЕПА. Втягнувшись в тему, ми зрозуміли, що це не самий топовий затверджувач і знайшли йому більш якісну заміну. Потім деякі наші клієнти запитували затверджувач, який би працював при низьких температурах (нижче + 5°С) і високої вологості. Хтось просив повільний затверджувач, хтось прискорений, так і вийшло, що отвердителей у нас тепер кілька, практично на будь-який смак і колір! Ми відмовились від російського ПЕПА, тому що він рідко буває вище третього сорту і далеко не першої свіжості. Далі короткі характеристики затверджувачів, які у нас бувають.

P-11 можна назвати більш реактивним аналогом затверджувача ПЕПА, (до речі, ПЕПА скінчився і його більше не буде!) Тільки без сміття. Він практично прозорий, по в'язкості як вода, з більш різким запахом аміаку, "димить" у відкритому стані. Болісно реагує на вологість і низьку температуру. Його витрата для затвердіння таких епоксидних смол, як ЕД-20, Epoxy-520 (525), D.E.R 330 - 9-13 частин на 100 частин смоли. Цей затверджувач особливо не рекомендується залишати відкритим. Р-11 ще менш термостабилен, ніж ПЕПА, напевно тому, що він більш чистий і не має сторонніх продуктів перегонки! Його так само не рекомендується замішувати в дуже малих дозах і заливати в великих обсягах.
 

 

 

Увага! Перед використанням Р-11 ми рекомендуємо робити тестовий заміс. Р-11 особливо не рекомендується використовувати для заливки об'ємних деталей і замішувати в дуже малих дозах!


Смоли-затверджувачі

Пропорції зі стандартною смолою (по вазі) 6:10
Первинна полімеризація 100 г. смоли при 24°С 60 хвилин
Максимальна товщина заливки 5 мм
Запах приємний
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів