Діхлоретан ДХЕ 50г

Наявність: На складі

  • 20.00грнКількість товару можна вводити вручну, але не менше мінімального.

Діхлоретан

Багато з нас в дитинстві склеювали авіамоделі, танки, машинки сірого, зеленого кольорів. Пам'ятайте який там був клей? Він дуже сильно смердів і в ньому расстворялісь шматочки того пластика. Саме він називається Діхлоретан, скорочено ДХЕ.
Діхлоретан - це скоріше розчинник, ніж клей, він розчиняє деякі пластики, тим самим може і склеювати їх.

Увага!

Діхлоретан - дуже отруйна хімічна сполука. Працювати з ним бажано в добре провітрюваних приміщеннях або на вулиці, так як він випаровується швидше ацтона. Зберігати тільки в щільно закритому скляному або поліетиленовій тарі. На робочий стіл найкраще покласти поліетилен, він не клеїться ніяким клеєм. Поверхні, що склеюються знежирити, намазати тонким шаром ДХЕ, без патьоків, прикласти і притиснути на 5-6 годин.

Інструкція по застосуванню

Щоб діхлоретан став клеєм, в нього необхідно додати 10% полістиролу або 2% оргскла. Для більшої надійності, додайте в ДХЕ дрібну стружку пластика, що ви збираєтеся склеювати і якщо ця стружка розчиниться, значить цей пластик буде склеюватися! ДХЕ склеює пластмаси з полістиролу і оргскла. Токсичний, не склеювати керамічну або пластмасову харчову посуд.

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів