УФ-стабілізатор (15г)

Наявність: На складі

  • 20.00грнКількість товару можна вводити вручну, але не менше мінімального.

Поглинач ультрафіолетового світла

Tinuvin P забезпечує захист від ультрафіолету у широкому спектрі полімерів, включаючи складні поліефіри та акрилові смоли, полівінілхлорид і інші галогеновмісні полімери та сополімери, ацетали і складні ефіри целюлози. Поліуретани і епоксидні матеріали також виграють від використання Tinuvin P.
Висока абсорбція в поєднанні з фотостабільністю і здатністю виділяти поглинену енергію без сенсибілізації роблять Tinuvin P ефективним стабілізатором проти впливу ультрафіолету.

Дозування Tinuvin P варіюються від 0,1% до 0,5%, в залежності від субстрату і вимог до продуктивності кінцевого застосування. У нашому випадку Tinuvin P розчинений у пластификаторі і для 1 кг. смоли досить 10-15 м цього стабілізатору.

Тінувін P може реагувати з різними іонами важких металів з утворенням солей або комплексів. Наприклад, якщо Tinuvin P вступає в контакт з іонами залізу або кобальту, утворюються забарвлені комплекси. Відновлювачі і окислювачі, які використовуються в процесах полімеризації та затвердіння, не впливають на стабільність Тінувін П.

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів