Діхлоретан

Наявність: На складі

  • 20.00грн

  • Мінімальна кількість для замовлення: 50.00


Кількість товару можна вводити вручну, але не менше мінімального.

Увага! Діхлоретан - дуже отруйна хімічна сполука!

Багато  хто з нас в дитинстві склеювал авіамоделі, танки, машинки сірого та зеленого кольорів. Пам'ятаєте який там був клей? Він дуже сильно смердів і в ньому расстворялісь шматочки того пластика. Саме він називається Дихлоретан, скорочено ДХЕ.
Дихлоретан - це скоріше розчинник, ніж клей, він розчиняє деякі пластики, тим самим може і склеювати їх. Працювати з ним бажано в добре провітрюваних приміщеннях або на вулиці, так як він випаровується швидше ацтона. Зберігати тільки в щільно закритому скляній або поліетиленовій тарі. На робочий стіл краще покласти поліетилен, він не клеїться ніяким клеєм. Поверхні, що склеюються знежирити, намастити тонким шаром ДХЕ, без підтьоків, прикласти і притиснути на 5-6 годин.

Щоб дихлоретан став клеєм, в нього необхідно додати 10% полістиролу або 2% оргскла. Для більшої надійності, додайте в ДХЕ дрібну стружку пластика, що ви збираєтеся склеювати і якщо ця стружка розчиниться, значить цей пластик буде склеюватися! ДХЕ склеює пластмаси з полістиролу і оргскла.

Токсичний, не склеювати харчовий посуд!

 
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів"> Клей, пластик