Склотканина 400 г/м²

Наявність: На складі

  • 45.00грн


  • 11 або більше: 24.00грн 21 або більше: 23.00грн 31 або більше: 22.00грн 41 або більше: 21.00грн

Короткі характеристики
Товщина 0,4 мм
Тип замаслювача Сілан (для епоксидних систем)
Ширина рулона 100 см


Кількість товару можна вводити вручну, але не менше мінімального.

Не рідко через недосвідченість ви хочете купити у нас скловолокно, але скловолокно - це сировина для виробництва склотканини і стекломата. Ми продаємо склотканини, скломати, стекловуаль і ровінгову нитку. Склотканина - це екологічно чистий матеріал тканий з склониток, не горить при високих температурах, стійкий до кислотних середовищ і є діелектриком. Склотканина - основний матеріал для виготовлення склопластиків. Сфера застосування склотканини дуже широка, не будемо про це писати, це займе ще сторінку. Цифра означає щільність матеріалу, вага квадратного метра в грамах. Всі наші тканини без парафинового замаслівателя, вони підходять для роботи саме з епоксидними смолами.

стеклоткань плотностью 140 гм²

Найтонша склотканина у нас буває щільністю 120-140 г/м². Зручна в роботі тим, що вона м'яка, легко просочуватися епоксидною смолою і легко наноситься на складний рельєф. Використовується частіше для виготовлення невеликих рельєфних деталей, корабликів, фанерних човнів, в рідкісних випадках в авіамоделюванні.

 

 

 

 

 

стеклоткань Т13 плотностью 275 гм²Т-13 - конструкційна дуже щільна склотканина. При виготовленні Т-13 використовуються кручені комплексні нитки з алюмоборосилікатного скла. Застосовується для утеплення труб теплотрас, виготовлення склопластиків, у виробництві цистерн, човнів, труб, більших виробів. У зв'язку з великою щільністю важко просочується, не підходить для виготовлення рельєфних деталей. Т-11 - ще одна констукціонная тканину щільністю 385 г / м². дуже міцна і в той же час, м'яка, легко просочується, на відміну від Т-13.

Т-11 - конструкційна, ще більш щільного плетіння але при цьому, м'яка склотканина. Легко просочується, на відміну від Т-13.


 

стеклоткань плотностью 400 гм²

 

ССК-200, ТСР-300, ТР-400 - ровінгові конструкційні склотканини. Відрізняються тільки щільністю і іноді шириною рулону. Зовні нагадують матеріал цукрового поліпропіленового мішка. Нитки не кручені. На дотик ці тканини більш м'які, ніж Т-13. Застосовуються все там же, для виготовлення склопластиків, у виробництві цистерн, човнів, труб.

 

 

 

 

Ще один матеріал з скляних волокон - це скломата. Як можна бачити на фото, скломата - це нетканий матеріал, а пресоване рубане скловолокно, просочене замаслівателем. Цифра означає щільність матеріалу, вага квадратного метра в грамах. Застосовується найчастіше для виготовлення склопластиків, ламінатів, складних форм. Ламінати на основі скломату мають меншу міцність, в порівнянні зі склотканиною, але вони щільніше прилягають до криволінійним поверхонь, добре просочуються смолою, і повітря легко видаляється з матеріалу. Загалом, застосовуються там, де потрібно набрати вагу виробу!


Смоли-затверджувачі

Товщина 0,4 мм
Тип замаслювача Сілан (для епоксидних систем)
Ширина рулона 100 см
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів"> склотканина, скловуаль, скловолокно