Активний розчинник S-7106

Наявність: На складі

  • 250.00грн


  • 2 або більше: 230.00грн


Кількість товару можна вводити вручну, але не менше мінімального.

Як правило, стандартна немодифіковані смола не використовується у виробництві, її модифікують до необхідних показників шляхом додавання тих чи інших компонентів. S-7106 один з них, - це реактивний розчинник для систем на основі епоксидних смол.

Зазвичай достатньо 10% цього пластифікатора для поліпшення властивостей епоксидної смоли. Вона буде більш рідка, що сприяє виходу повітряних бульбашок. Після полімеризації смола буде міцніша на удар або вигин, а також збільшиться стійкість до низьких температур. Для виготовлення шильдиков можна експерементровать, додаючи до 30-40% активного розчинника S-7106.

Так само потрібно розуміти, що S-7106 це епоксидної смоли, яка потребує затверджувача, тобто на загальну масу смоли і пластифікатора розраховується кількість затверджувача. Наприклад: 1кг смоли + 100г пластифікатора = 110 г затверджувача типу Р-11. Ще одна важлива якість цього пластифікатора - це його кришталева прозорість!

Деякі покупці кажуть, що їм не потрібна пластичність, але 10% активного розчинника візуально не дає пластичності, а тільки збільшує міцність смоли!

Додайте в теплу смолу активний розчинник S-7106 і перемішуйте протягом 2-3 годин міксером, потім залиште на добу в теплому місці, щоб вийшли бульбашки.

Так само у нас є вже готова, пластифицированная смола, з 10% активного розчинника S-7106.

 
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів
"> розчинник, пластифікатор, S-7106