Активний розчинник S-7106

Наявність: На складі

  • 250.00грн


  • 1 або більше: 250.00грн 2 або більше: 230.00грн


Кількість товару можна вводити вручну, але не менше мінімального.

Зазвичай стандартна немодифіковані смола не використовується у виробництві, її модифікують до дужних характеристик шляхом додавання тих чи інших компонентів. S-7106 один з них, - це реактивний розчинник для систем на основі епоксидних смол.

В більшості випадків достатньо 10% цього пластифікатора для поліпшення властивостей епоксидної смоли. Вона буде більш рідка, що сприяє виходу повітряних бульбашок. Після полімеризації смола буде міцніша на удар або вигин, а також збільшиться стійкість до низьких температур. Для виготовлення шильдиків можна експерементувати, додаючи до 30-40% активного розчинника S-7106.

Також потрібно розуміти, що S-7106 це епоксидна смола, яка вимагає затверджувача, тобто на загальну масу смоли і пластифікатора розраховується кількість затверджувача. Наприклад: 1кг смоли + 100г пластифікатора = 110 г затверджувача типу Р-11. Цей розчинник знижує в'язкість, надає смолі еластичність, збільшує термостійкість і гідрофобність. Ще одна важлива якість цього пластифікатора - це його кришталева прозорість!

Деякі покупці кажуть, що їм не потрібна пластичність, але 10% активного розчинника візуально не дає пластичності, а тільки збільшує міцність смоли!

Додайте в теплу смолу активний розчинник S-7106 і перемішуйте протягом 2-3 годин міксером, потім залиште на добу в теплому місці, щоб вийшли бульбашки.

Так само у нас є вже готова, пластифицированная смола, з 10% активного розчинника S-7106.

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів
"> розчинник, пластифікатор, S-7106