Шпаклівка епоксидна ЕП-0010

Наявність: На складі

  • 140.00грнКількість товару можна вводити вручну, але не менше мінімального.

Хто пробував реставрувати свій човен, знає, що таке поліефірна автомобільна шпаклівка. У неї погана адгезія (поліефірка - ЕСП НЕ клей), вона пропускає воду і має різкий отруйний запах. Ми пропонуємо епоксидну шпаклівку ЕП-0010, яка має відмінну адгезію до металу і дереву!

Опис.

ЕП-0010 - це двухкомпонентна епоксидна шпаклівка, сірого кольору. Застосовується в якості грунтовки та (або) шпаклівки грунтування або НЕ грунтування металевих і інших поверхонь під епоксидні матеріали. Також використовується як грунтове покриття підводних і надводних поверхонь судів, яхт, труб вентиляції, гребних валів. Особливістю шпаклівки ЕП-0010 є висока адгезія, стійкість до температурних коливань від -60°С до + 140°С і стійкість в умовах високої вологості.

Спосіб застосування.

Шпаклівка ЕП-0010 досить проста в приготуванні і нанесенні на поверхню. Перед нанесенням поверхня повинна бути сухою, попередньо очищена від пилу, жирових і інших забруднень, іржі, окалини і старого відшарованому покриття. У приміщенні повинно бути тепло, при температурі нижче + 5-10°С вона буде закаліть тижнями! Склад: компонент "А" - шпаклівочна паста, компонент "Б" - затверджувач №1. Компонент "А" слід ретельно перемішати, додати компонент "Б" і знову ретельно перемішати протягом 10 хвилин. Дати вистоятися 15-20 хвилин для збільшення її в'язкості. Якщо вам необхідно використовувати ЕП-0010 в якості грунтовки, то її потрібно розбавити розчинниками P-4, P-5, Толуол, Ксилол або P-5А. Суміш придатна до застосування протягом 5-6 годин. Робота проводиться при температурі не нижче + 5°С. Після повного висихання шару (24 години при t + 20°С) поверхню шліфується водостійким наждачним папером з водою. Мінімальна витрата шпаклівочного покриття на 1 кв.метр - 350 г.

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів